До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу

Пропонуємо взяти участь у Програмі реінтеграції ветеранів IREX. Під час навчання учасники Програми матимуть можливість отримати підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме індивідуальну консультацію під час підготовки до співбесіди.

12:24 27.04.2023

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ СПОЖИВАЧУ, ЩОБ НЕ ПРИДБАТИ ФАЛЬСИФІКОВАНЕ ЧИ КОНТРАФАКТНЕ НАСІННЯ

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає, що використання для посіву насіння неналежної якості може спричинити втрату всього урожаю або взагалі не отримання сходів.

13:20 20.04.2023

Про платформу  «Розкажи мені»

Про платформу «Розкажи мені»

Наше питання незмінне — як ви?  Якщо маєте панічні атаки чи інші тривожні стани, якщо близькі до депресії чи вже на межі, якщо самі не знаєте, що з вами — час звернутися до наших партнерів, платформи «Розкажи мені».

12:49 19.04.2023