A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Новини

Дата: від до Скинути

На Полтавщині 55 ЦНАПів надають 19 обов’язкових послуг для ветеранів

Надання якісних послуг ветеранам війни і членам їхніх сімей через мережу центрів надання адміністративних послуг – ефективний інструмент повернення українських захисників і захисниць та їхніх родин до мирного життя, сприяє гідній самореалізації в суспільстві. Про це розповів заступник начальника ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Володимир Когут під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

11:02 27.02.2024

В Україні змінилися правила спадкування

Кожен із нас у своєму житті хоча б одного разу зіштовхувався з необхідністю прийняття спадщини після смерті родича чи близької особи. Загалом же кожній людині важливо бути поінформованим про законодавчі зміни у цій сфері.

10:17 22.02.2024

Порядок огляду військових на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння

18 січня 2024 року набув чинності Порядок  направлення військовозобов’язаних та резервістів під час проходження зборів, а також військовослужбовців Збройних Сил для огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, та проведення такого огляду (далі – Порядок), затверджений Постановою КМУ від 12.01.2024 року № 32.

10:16 22.02.2024

Початок війни. Окупація Криму військами РФ (20 лютого – початок квітня 2014)

Першим об’єктом агресії Російської Федерації проти України став Крим. Задовго до його окупації Росія створила там потужну агентурну мережу, яка дестабілізувала суспільно-політичну обстановку. Операція із захоплення півострова розпочалася 20 лютого 2014 року – саме в цей день було зафіксовано перші порушення збройними силами Російської Федерації порядку перетину державного кордону України через Керченську протоку.

08:44 20.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора