Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Інформаційні статті

 

 

Важливі зміни для тих, хто планує отримати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації

За загальним правилом військовозобов’язані, які мають право на відстрочку, повинні звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки з заявою про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації. До даної заяви необхідно додати докази, щоб обґрунтувати відповідне право на відстрочку.

12:20:08 01.07.2024

Оголошено конкурс з відбору психологів

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі – Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору  психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги  (далі – конкурс) з метою їх  включення   до Реєстру  психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Реєстр).

09:28:54 28.06.2024

🩸Донорство крові та компонентів крові

Донорство крові та компонентів крові — добровільна дія людини, що полягає у донації крові або її компонентів для подальшого використання їх для переливання, виготовлення лікарських засобів, медичних виробів або використання в наукових дослідженнях. Донори крові та її компонентів мають певні пільги. Детальніше про це – у картках Чи залишилися питання? 0 800 213 103 Контакт-центр системи безоплатної юридичної допомоги (будні з 8:00 до 18:00) Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Поділіться цим дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!

11:27:13 17.06.2024

На санаторно-курортне лікування мають право особи з інвалідністю всіх категорій

Які умови для отримання путівки? Куди звертатися та які документи потрібні для отримання послуги? Як отримати компенсацію за самостійне лікування? Детальніше про це - у картках Залишилися питання?

13:08:41 27.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора