Інформаційні статті

Чи можуть обмежено придатного військовослужбовця направити до військової частини, яка виконує завдання на передовій, або близько до неї?

В нашій країні з кожним днем стає все більше військовослужбовців, тому все швидше назріває потреба розібратись у всіх нормативно-правових актах, які стосуються їхніх прав. Назрілим на сьогодні є питання виконання завдань на передовій обмежено придатними військовослужбовцями.

08:30:57 04.12.2023

Внесено зміни щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам

5 жовтня 2023 року, набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам» від 14 липня 2023 року № 3265-IX.

10:31:26 27.11.2023