ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

З метою привернення уваги до населення доводиться сигнал оповіщення „УВАГА ВСІМ!” шляхом включення електричних сирен, які дублюються протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів. Почувши сигнал „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”, необхідно:

08:49 01.07.2022

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

16:08 28.06.2022

На базі ДП “Полтавський лісгосп” відбулася нарада з питань охорони праці

09 червня 2022 року начальник Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Полтавське відділення) Василь Артамонов та страховий експерт з охорони праці відділення Анатолій Грубич взяли участь у нараді керівного складу ДП “Полтавський лісгосп” (с. Копили Полтавського району).

08:25 27.06.2022

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування України?

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

08:24 27.06.2022

Нова пошта і Дія.Бізнес запускають безоплатну логістичну допомогу з релокації бізнесу

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді оголошує старт спільного проєкту з Новою поштою щодо логістичної допомоги бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.

08:22 27.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.    Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм

11:31 23.06.2022