Полтавський обласний центр зайнятості інформує

Полтавська область – учасник міжнародного проєкту з працевлаштування жінок

ЄС та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення обʼєднали зусилля для розширення економічних можливостей жінок України. Жіночий центр працевлаштування – це новий проєкт, покликаний допомогти кожній здобути економічну незалежність та впевнено керувати своїм життям.

13:26:57 02.11.2023

Шановний роботодавцю!

Постановою Кабінету Міністрів від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю» затверджений Порядок надання роботодавцям компенсації витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок).

11:01:14 02.11.2023

Заробили понад 2 млн гривень на «працевлаштуванні» людей за кордоном: кіберполіція викрила організовану групу шахраїв

Зловмисники пропонували громадянам внести передоплату за надання послуг із працевлаштування за кордоном. У такий спосіб вони ошукали понад 180 осіб. Фігурантам повідомлено про підозру.

08:33:11 29.09.2023

Українських експортерів із усіх галузей виробництва запрошують на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

14:49:06 18.09.2023

Цифровізація Держстату: беріть участь у першому статистичному онлайн-опитуванні

Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі. Це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Тож українці віком від 15 років зможуть долучитися до опитування в зручний час просто зі смартфона з будь-якої країни світу.

14:27:56 11.09.2023