ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Найменування: Відділ освіти,культури, молоді та спорту ВК Коломацької с/р 2. Місце знаходження: Україна, 38742, Полтавська область,Полтавський район, с. Коломацьке, вул. Центральна, 54 3. Код ЄДРПОУ: 42697318 4. Категорія предмета закупівлі: роботи 5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Реконструкція по об’єкту: «Реконструкція комплексу будівель КЗ Василівської ЗОШ I-III ступенів» з улаштуванням споруди цивільного захисту (найпростіше укриття) по вул. Шкільна, 2 в с Василівка, Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області(для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб. Коригування) 45454000-4 - Реконструкція

09:19 09.05.2023

ПОРЯДОК ВИРОБНИЦТВА ТА ОБІГУ ОРГАНІЧНОГО НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ

Відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» насінництво та розсадництво є одним з напрямків органічного виробництва.

14:24 03.05.2023

Сьогодні у світі розпочинається місяць обізнаності про ментальне здоров’я.

Знаєте, що виявилося несподіваним викликом для Всеукраїнської програми ментального здоров'я? Зовсім не недостатня кількість психологів (їх недостатньо в усіх країнах, і зараз держава пришвидшено готує нові кадри). Основною проблемою стала соціальна стигма. Оце знайоме всім «сильні не ходять до психотерапевта чи психолога, а ми ж усі сильні, треба тримати в собі емоції і не показувати вигляду».

15:47 01.05.2023

До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу

Пропонуємо взяти участь у Програмі реінтеграції ветеранів IREX. Під час навчання учасники Програми матимуть можливість отримати підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме індивідуальну консультацію під час підготовки до співбесіди.

12:24 27.04.2023