Євген Рогачов: На Полтавщині новобранці «Люті» успішно склали комплексний екзамен та готові до наступного етапу спеціальної підготовки

Протягом двох тижнів добровольці, які перші пройшли відбір до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», пройшли навчання із тактичної, домедичної та вогневої підготовки. 13 березня штурмовики успішно склали комплексний екзамен та готові до наступного етапу спеціальної підготовки.

08:39 14.03.2023

Запрошуємо всіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».

Друзі, ми оголошуємо 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже дев’ятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.

10:18 13.03.2023

Під егідою МВС формуються 8 штурмових бригад «Гвардії наступу»

Під егідою МВС формуються 8 штурмових бригад «Гвардії наступу» — для чого їх створюють, хто може долучитися і куди звертатися охочим стати до її лав — говоримо з Артемом Барханом, прес-офіцером Національної гвардії.

09:43 13.03.2023

Український спадок — в кожен пост!

З нагоди відзначення 15-ї річниці ратифікації Україною Конвенції ЮНЕСКО про охорону культурної нематеріальної спадщини 2003 року МКІП запускає флешмоб.

13:04 06.03.2023

Олена Зеленська виступила на конференції United for Justice: Потерпілий ніколи не несе відповідальності за злочин, відповідальний лише виконавець

Перша леді України Олена Зеленська виступила на конференції United for Justice («Об’єднані заради справедливості»), яка відбулась у Львові.

13:03 06.03.2023

Олена Зеленська разом із командою своєї Фундації відвідала дитячий будинок сімейного типу на Львівщині та передала гуманітарну допомогу

Перша леді України та команда Фундації Олени Зеленської відвідали дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) родини Паскевичів на Львівщині.

13:00 06.03.2023