Дата: 18.04.2024 14:33

Фото без опису
Використання бюджетних коштів – під контролем робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Фахівці проаналізували закупівлю комунального підприємства Кременчуцької громади щодо поточного ремонту із заміни бортового каміння.
Аудитори звернули увагу на доцільність залучення до виконання робіт ФОП як підрядника. Додали, що інше профільне комунальне підприємство громади має у своєму розпорядженні ресурси, працівників та техніку. Викликало питання і те, що намір придбання бортового каміння перевищує планові потреби більше, ніж у 3 рази.
Податківці висловили зауваження щодо переможця закупівлі. Зокрема, акцентували на відсутності у ФОП матеріально-технічної бази для виконання робіт, які передбачені договором, та офіційно найманих працівників.
Враховуючи оцінки спеціалістів, робоча група “Прозорість та підзвітність” рекомендувала замовнику розглянути можливість розірвати договір. Спільними зусиллями – до результату. Слава Украине!🇺🇦