З Днем Конституції України!

Сьогодні ми святкуємо день, коли наша країна отримала свій правовий фундамент, який оберігає наші права та свободи. Хай ця Конституція завжди буде нашою опорою, а принципи, що ми в ній закріпили, нагадують нам про необхідність дотримуватися справедливості та гарантують наш прогрес і процвітання. Ми захищаємо на фронті не лише рідну землю, а й основні права та свободи, визначені Конституцією. Бажаю працювати і творити на благо країни. Бажаю мирного неба та перемоги. Нехай щаслива зірка осяє наше майбутнє після стількох випробувань та страждань.Вітаємо зі святом, бажаємо миру, благополуччя та взаєморозуміння!

10:43 28.06.2023

ПРО ВИКОРИСТАННЯ ГМО В НАСІННИЦТВІ

Сьогодні є надзвичайно актуальним питання контролю за наявністю ГМО в насіннєвому матеріалі, оскільки в подальшому саме ця вирощена сировина є основою для виробництва готової продукції. Все більше сільськогосподарських культур вирощується з генетично модифікованим ДНК. Найчастіше це такі культури як соя, ріпак, кукурудза.

14:17 22.06.2023