Контакти відповідальної особи

Відповідальна особа  за моніторинг, інформування та надання інформації  щодо реалізації державних та міжнародних програм  підтримки бізнесу - Веренич Олександр Миколайович, +380975241717

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва в Україн

Естонська рада у справах біженців в Україні оголошує про відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей.

11:29:01 17.11.2023

Допомога підприємцям з України в отриманні грантів на власну справу «єРобота»

Допомога в отриманні грантів від держави   З 1 липня 2022 року держава започаткувала систему мікрогрантів для українських підприємців “єРобота”. Вона спрямована на допомогу у відкритті нової справи, розвитку вже активного бізнесу, створенні стартапів та навчанні. Метою збільшити кількість робочих місць.

12:00:02 07.11.2023

Проходьте щорічний національний тест з медіаграмотності та вигравайте подарунки!

Під час Глобального тижня медіаграмотності Фільтр, національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з USAID, IREX та ПРООН в Україні уже другий рік поспіль організовує національний тест з медіаграмотності. 150 учасників, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки.

10:39:14 24.10.2023

23 переробні підприємства Полтавщини отримали державні гранти на суму близько 140 мільйонів гривень.

Наступного року Уряд планує збільшити частку переробки в структурі ВВП із нинішніх 10% до як мінімум 20%. Тож має збільшитися й кількість заявників, адже переробка – один із важливих секторів економічного розвитку кожного регіону.

11:00:40 12.10.2023