Контакти відповідальної особи

Відповідальна особа  за моніторинг, інформування та надання інформації  щодо реалізації державних та міжнародних програм  підтримки бізнесу - Веренич Олександр Миколайович, +380975241717

На Полтавщині відбулася перша зустріч у межах роботи платформи «Діалог влади та бізнесу»

В області розпочала роботу регіональна платформа для комунікації бізнесу з представниками місцевої влади. «Сьогодні провели першу зустріч у межах роботи платформи «Діалог влади та бізнесу», ініційованої на виконання доручень Президента України, – зазначив начальник ОВА Філіп Пронін. – Насамперед приділили увагу нагальним питанням, які виникають у роботі бізнесу. Серед них мобілізація, бронювання, взаємодія з ТЦК та СП. Предметно зосередилися на переробній промисловості Полтавщини. Маємо чималий потенціал, який треба розвивати. Наша спільна мета – перейти від сировинного виробництва до переробки з доданою вартістю, щоб підвищити ефективність і прибутковість підприємств».

14:25:26 17.10.2024

Стартувала реєстрація виробників на участь у програмі «Національний кешбек»

Починаючи з 24 серпня українські виробники можуть подавати заявки на участь в програмі «Національний кешбек» через портал Дія. Про це повідомило Міністерство економіки України.

08:43:55 28.08.2024

Мінекономіки анонсувало запуск бета-версії платформи “Пульс” для збору зворотного зв’язку від бізнесу

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Мета платформи - створити єдиний цифровий інструмент для прозорих відносин між державою та бізнесом для підвищення якості державних послуг. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава. На етапі бета-тестування можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься. “Завдяки цьому інструменту можна буде побачити об’єктивну вимірювальну картину якості держпослуг і ефективніше та швидше реагувати на проблеми підприємців. Наприклад, звернулися у податкову, ЦНАП чи інші органи і не задоволені якістю послуг, тоді можна залишити відгук на Пульсі. Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті. Так само можна залишити і позитивний відгук, щоб масштабувати позитивні практики. Відгук від бізнесу ми відцифровуємо та на його основі буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).

14:37:38 15.08.2024

Полтавська область затвердила Регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2024–2026 роки

Полтавщина активно впроваджує інноваційні рішення, які покращують доступ місцевого населення до адміністративних послуг.  Регіональна програма інформатизації на 2024–2026 роки передбачає створення та оновлення системи захисту інформації для кібербезпеки й інформаційної безпеки. Серед важливих ініціатив програми — упровадження системи жестової мови для людей із порушеннями слуху в ЦНАП.

09:00:42 30.04.2024