Долучайся в бригаду "Буревій" до Гвардії Наступу!

Бійці бригади Буревій - це уособлення незламного духу українського козацтва у рішучих і сміливих патріотах сучасної України.  Козаки ХХІ століття носять вишиванки з РПС-ками, а замість шаблі - гвинтівку.  —— Долучайся в бригаду "Буревій" до Гвардії Наступу! «Буревій» - штурмова бригада НГУ. Заповнюй анкету кандидата на сайті storm.mvs.gov.ua або в ЦНАПІ найближчого міста. Телефон для консультацій 0671289499 - відділ кадрів (пн - пт; 08:00 - 17:00)

11:52 19.05.2023

ПОРЯДОК АРБІТРАЖНОГО (ЕКСПЕРТНОГО) ВИЗНАЧЕННЯ ЯКОСТІ НАСІННЯ І САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нагадують споживачам насіння і садивного матеріалу, що для вирішення спірних питань стосовно посівних якостей придбаного насіння та товарних якостей садивного матеріалу визначена офіційна процедура проведення арбітражного (експертного) визначення якостей насіння і садивного матеріалу (Постанова Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 615 «Про затвердження Порядку арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу та Порядку оформлення заяв для проведення арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу»).

11:30 19.05.2023

Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

10:15 19.05.2023

Нова професія з нуля: Мінцифра запустила едьютеймент-платформу Дія.Освіта

🎓Нова професія з нуля: Мінцифра запустила едьютеймент-платформу Дія.Освіта Через повномасштабну війну мільйони людей втратили роботу чи бізнес і змушені починати життя спочатку. Саме тому проєкт Дія.Цифрова освіта масштабується у платформу Дія.Освіта. Тут можна безоплатно не лише здобути корисні цифрові навички, а й повністю опанувати нову професію.

10:04 18.05.2023

Приєднуйся до 13-ї Бригади Національної Гвардії України "Хартія". З нами ти зможеш стати професійним воїном, адже сила здобуває волю

Бійці Бригади "Хартія" щодня тренуються, щоб вже найближчим часом разом з іншими силами Гвардії Наступу взяти участь у визволенні нашої землі від окупантів.

10:16 17.05.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області наголошує, що сьогодні здоров'я рослин виявляється у дедалі більшій небезпеці. Зміна клімату та діяльність людини змінюють екосистеми, скорочують біорізноманіття та створюють нові ніші, де розмножуються шкідники!

15:34 12.05.2023