Інформаційні матеріали

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №93 Східно-Полтавського ГКР

адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, Коломацька сільська  територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

11:34:17 17.10.2023

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею роз’яснення надає Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея внести в календар нову дату з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.

12:59:30 07.06.2023

Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.

12:56:00 06.03.2023

Задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави! Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Полтавській області Північно-Східного міжр

Під час дії воєнного стану основним нашим завданням, як свідомих громадян України, для наближення скорішої перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Проте, через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна було б наразі спрямувати на підвищення обороноздатності нашої країни та фінансової підтримки громадян. Задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

13:25:36 09.02.2023

Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» № 2136-IX від 15.03.2022 (далі – Закон № 2136) (зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-IX) встановлено новий порядок надання працівникам відпустки без збереження заробітної плати.

08:57:08 10.01.2023

Трудові відносини: головні зміни 2022 року надає роз’яснення заступник начальника відділу з питань праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з пита

У зв’язку із необхідністю швидко підлаштовуватись під цьогорічні обставини, трудове законодавство суттєво змінилось у 2022 році. Починаючи з особливих правил, запроваджених виключно на час дії воєнного стану і до глобальних змін, які не мають строку дії, — все це суттєво вплинуло як на ринок праці, так і на необхідність підприємств пристосовуватись до нового регулювання. Попри це, більшість змін все ж позитивно вплинули на обов’язки роботодавців у певній мірі спрощуючи чи осучаснюючи їх. Отже, перейдемо до найголовніших змін та згадаємо чого вони стосувались.

12:39:55 05.01.2023