Захисти близьких, збережи країну для дітей і внуків – приєднуйся до ЗСУ!

країнський народ сьогодні стоїть перед загрозою своєму існуванню.

Російські військові вже вбили тисячі громадян, знищили десятки міст. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

Збройні Сили України захищають українців від смерті. Сотні тисяч кращих синів і доньок України вже у лавах ЗСУ.

Вони зробили свій вибір – боротися з ворогом до перемоги, бо це єдиний шанс на життя і свободу для всіх українців.

Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою. Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків. Подати заявку можна за посиланням. Шлях ДШВ – завжди бути першими. Це твій шлях. Обирай ДШВ!

07:51:49 28.12.2023

Який вид служби обрати: за контрактом чи мобілізацією? Роз'яснення ТЦК та СП

В Україні триває війна - росія окупувала значну частину нашої території. В країні триває загальна мобілізація - військовозобов’язаних чоловіків призивають виконати їх обов’язок перед країною, благами якої вони користувалися все своє життя. Для більшості свідомих громадян вже стає очевидним, що кожен громадянин України повинен готуватися до захисту Батьківщини зі зброєю в руках. Виникає питання - яким чином?

14:34:44 24.11.2023