Регуляторна діяльність ради

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Міжміські транспортні послуги по перевезенням наземним транспортом населення Коломацької ТГ (Послуги перевезен

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області; 38742, с. Коломацьке, вул.. Центральна,54, Полтавського району Полтавської області; код за ЄДРПОУ – 42128580. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Міжміські транспортні послуги по перевезенню наземним транспортом населення Коломацької  ТГ (Послуги перевезення) ДК 021:2015 – 60140000-1 «Нерегулярні пасажирські перевезення»   - Міжміські транспортні послуги по перевезенню наземним транспортом населення Коломацької ТГ (Рух автобуса на маршруті № 122-19 гр. 2 Полтава Полтава - Василівка Надавач послуг з транспортного перевезення жителів с. Старицьківка, с. Сонячне; Жителі Коломацької сільської територіальної громади до м. Полтави 3 рази на тиждень). Згідно ДК 021:2015-60140000-1 «Нерегулярні пасажирські перевезення»

12:10:58 25.03.2024