Онлайн курс із протидії домашньому насильству на національному та місцевому рівнях

У межах програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні продовжують розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.

08:38 17.07.2023

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям

08:53 14.07.2023

Відбір у помічники ветерана: на всі запитання будуть відповіді, звертайтеся!

Нині в розпалі перший і чи не найважливіший етап започаткованого Мінветеранів пілотного проєкту з розбудови у державі інституту помічника ветерана. Саме зараз триває конкурсний відбір до корпусу фахівців, які у громадах надаватимуть сервісний супровід з повернення з військової служби до цивільного життя нашим Захисникам і Захисницям, котрі завершили свою місію у війську.

08:52 14.07.2023

На Полтавщині не зареєстровано спалахів кишкових інфекцій

На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС розглянули питання запобігання пожежній небезпеці та епідемічній ситуації в літній період. Члени комісії опрацювали питання готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування забезпечити санітарне й епідемічне благополуччя населення в літній період. Також обговорили заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій у регіоні.

08:50 14.07.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик, щодо закупівлі: код ДК 021-2015 (CPV): 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адміністрування (оновлення) програмного забезпечення доступу до інформаційної системи, яка містить інформацію з державних реєстрів та кадастрів щодо земельних ділянок, електронну мапу полів в сільськогосподарському обробітку, аналітичні показники землекористування, код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням).

13:51 11.07.2023