ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

08:40 04.06.2021

Обгрнтування  щодо закупівлі електричної енергії

Обгрнтування щодо закупівлі електричної енергії

Придбання Електричної енергії необхідно здійснити шляхом застосування переговорної процедури (скороченої) відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 19.12.2019 № 396-ІХ (далі – Закон) пункт 1 частини другої статті 40 Закону, (було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначено цим Законом): ID: UA-2021-02-05-009720-a, ID: UA-2021-01-14-004734-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Згідно з ч. 10 ст. 3 забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом.

13:47 26.02.2021