Податковий борг: відповіді на запитання платників податків

До  уваги потенційних декларантів з одноразового (спеціального) добровільного декларування: Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Постановою Правлінням Національного банку України від 05 серпня 2021 року № 83 затверджено Положення про порядок відкриття та ведення поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування.

14:51 02.09.2021

В умовах сьогодення територіальні громади є одними із основних учасників розвитку національної економіки. На їх долю припадає 40 відсотків бюджету держави. Зважаючи на це, одним із основних напрямів роботи ДПС є побудова ефективної комунікації з територіальними громадами та  платниками податків, які розміщені на території таких громад.

11:24 19.08.2021