УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ГРИБІВ!

Дата: 08.09.2022 08:38

Отруєння грибами є найбільш важкими харчовими отруєннями через вживання в їжу отруйних або їстівних грибів – при порушенні їх обробки, техніки приготування та зберігання, при вживанні плодових тіл грибів.

Комісією ТЕБ та НС при Полтавській районній військовій адміністрації було проаналізовано стан отруєння серед населення територіальних громад Полтавського району продуктами харчування та дикоростучими грибами, тому було вирішено та закріплено у протоколі вищезазначеної комісії від 2 вересня 2022 року ПОРЕКОМЕНДУВАТИ на підставі наказу державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики від 15 квітня 2002 року №16 «Про затвердження Ветеринарно-санітарних правил для ринків» ОБМЕЖИТИ реалізацію населенню дикорослих грибів, зібраних на території Полтавського району у будь-якому вигляді (свіжі, сушені, солоні, консервовані, мариновані тощо) та грибної продукції домашнього приготування.