«Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»

Робота займає значне місце в житті кожної людини. Починаючи з лютого 2022 року життя кожного українця і українки зазнало невиправних та прикрих змін, не виключенням стала й сфера праці  Наразі рівень безробіття в Україні сягнув рекордних 33,3%, а тисячі українців втратили роботу з різних причин. Перед багатьма постає необхідність починати свій кар’єрний шлях з нуля, а роботодавці стикаються з нестачею кадрів, необхідністю перепрофілювання чи релокації бізнесу та пошуком нових працівників.

14:17 11.08.2023

Чому він загинув, а я живий?»

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.

09:13 10.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звітуз оцінки впливу на довкілля

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі  з оцінки впливу на довкілля (автоматично  генерується програмними засобами ведення  Реєстру, не зазначається суб’єктом  господарювання)

08:37 10.08.2023

#тияк?

Ми вже знаємо, що тривалий стрес здатний провокувати відчуття напруги в тілі. У такому стані ми не можемо повноцінно розслабитися чи зосередитися на справах. Тож продовжуємо вчити прості вправи і техніки самодопомоги, які можна виконувати будь-де. І не забуваємо піклуватися про себе

09:16 08.08.2023

Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці: оголошено Третій щорічний конкурс історій

Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.

14:00 07.08.2023