Триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів

Громади чотирьох областей України, де в режимі пілотного проєкту Мінветеранів відпрацьовуватиметься механізм сервісної послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя, готуються до організації роботи помічників ветеранів. Відповідні сервісні офіси вже запрацюють на початку осені.

11:44 07.08.2023

Шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів

Слухаємо шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів.

11:44 07.08.2023

ГО Зелена Альтернатива України інформує щодо реформ захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період березень-червень 2023 р.

11:41 07.08.2023

Увага‼️ Проєкт «Гроші на теплу зиму»

Карітас Полтава за підтримки Католицької служби допомоги (CRS) розпочинає реєстрацію Вимушено переміщених осіб (ВПО) в Полтавській області, на придбання паливних матеріалів (дрова ) у зимовий період 2023/24 рр. на домогосподарство Критерії відбору: ❗️ВПО, що підпадають хоча б під один з  критеріїв вразливості: ✅Особа з інвалідністю ✅Особа має важке захворювання  ✅Самотня людина поважного віку (55+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей, які не мають підтримки рідних. ✅Самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей. ✅Багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей). ✅Вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років.

11:43 02.08.2023