Скасовано заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг, які мають заборгованість по оплаті

29 грудня 2023 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг», де скасовано заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг споживачам, які мають заборгованість з їхньої оплати.

09:55 31.01.2024

Порядок оформлення  пенсії за допомогою Дія.Підпису

Порядок оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису

Оформлення пенсії є досить важливою подією для людини, оскільки призначення пенсії означає забезпечення її безбідної старості. Однак у зв’язку з відсутністю часу та каверзності законодавства іноді нелегко зрозуміти й усвідомити, куди й коли звертатися з метою оформлення пенсії, які документи потрібні для цього, й на що в кінцевому результаті можна розраховувати.

09:54 31.01.2024

Робоча група «Прозорість та підзвітність» перевірить закупівлю 140 дронів Горішньоплавнівською ТГ

Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Члени групи продовжують скрупульозно аналізувати проведені на території Полтавщини тендери. Начальник ОВА Філіп Пронін акцентував, що на засіданні приділи увагу закупівлі для підтримки військових. 140 квадрокоптерів FPV придбав виконкомом Горішньоплавнівської міської ради.

10:34 22.01.2024

Інформація щодо взаємовідносин АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з КП ПОР «Полтававодоканал»

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вважає за необхідне роз’яснити ситуацію, яка склалася у взаємовідносинах з КП ПОР «Полтававодоканал». Дане комунальне підприємство протягом 2023 року не в повному обсязі сплачувало Товариству за послуги з розподілу електроенергії. У 2023 році борг тільки зростав і станом на 1.01.2024 року лише за 2023 рік він склав 12,5 млн грн. Заборгованість за попередні роки цього підприємства перед  АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» складає більше ніж 100 млн грн.

10:32 22.01.2024