Порядок огляду військових на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння

18 січня 2024 року набув чинності Порядок  направлення військовозобов’язаних та резервістів під час проходження зборів, а також військовослужбовців Збройних Сил для огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, та проведення такого огляду (далі – Порядок), затверджений Постановою КМУ від 12.01.2024 року № 32.

10:16 22.02.2024

Початок війни. Окупація Криму військами РФ (20 лютого – початок квітня 2014)

Першим об’єктом агресії Російської Федерації проти України став Крим. Задовго до його окупації Росія створила там потужну агентурну мережу, яка дестабілізувала суспільно-політичну обстановку. Операція із захоплення півострова розпочалася 20 лютого 2014 року – саме в цей день було зафіксовано перші порушення збройними силами Російської Федерації порядку перетину державного кордону України через Керченську протоку.

08:44 20.02.2024