Обгрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі Електрична енергія (код ДК021:2015: 09310000-5)

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710». На підставі розрахунку потреб в коштах на оплату енергоносіїв на 2022 рік Виконавчим комітетом коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області

10:31 11.02.2022

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі

розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області( с. Зоря, с. Олексіївка, с. Рубанівка, с. ОСтепанівка, с. Сонячне, с. Старицьківка, с. Степне)

10:30 11.02.2022

Обґрунтування до закупівлі бензину

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі Код за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09130000-9 Нафта та дистиляти (бензин марки А-92, бензин  марки А-95).

10:30 11.02.2022

Підстави для нарахування податкової знижки щодо суми коштів, сплачених за навчання

Відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

09:49 09.02.2022

Чи дозволено ФОП – платникам єдиного податку другої – четвертої груп проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села, при дотримані певних умов?

Відповідно до ст. 10 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО (далі – ПРРО) з використанням розрахункових книжок (далі – РК) та книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політики.

09:48 09.02.2022

Чи підлягають одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню кошти, які розміщені на депозитному (вкладному) банківському рахунку та з яких не були сплачені в повному обсязі податки і збори?

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані               в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

09:48 09.02.2022