Інформаційні картки

Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

08:46:58 02.01.2024

Інформаційне повідомлення для внутрішньо переміщеної особи

Порядком надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2022р. №332 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 р. № 709) (далі-Порядок №332), визначено, що з 1 серпня 2023 року допомога призначається на шість місяців внутрішньо переміщеній особі, яка вперше звернулася за призначенням допомоги, і дана допомога призначається для забезпечення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення та стимулювання до працевлаштування внутрішньо переміщених осіб працездатного віку.

08:18:53 14.09.2023

Всеукраїнська інформаційна компанія «Робота для ВПО: ти потрібен» Послуги із працевлаштування, які доступні для ВПО

Внутрішньо переміщені особи можуть самостійно переглядати актуальні пропозиції на Єдиному порталі вакансій. Дана послуга також доступна через чат-боти у Telegram і Viber.

08:13:17 14.09.2023

Зведення одноповерхових котеджів із сендвіч-панелей за безкаркасною технологією Rauta дозволяє максимально швидко побудувати сучасну, енергоефективну та довговічну будівлю.

Через військову агресію росії тисячі житлових будинків в Україні зруйновано. Наразі обговорюються можливості будівництва поселень для людей, що залишилися без домівок.

13:33:33 06.09.2023