Використання бюджетних коштів – під контролем робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Фахівці проаналізували закупівлю комунального підприємства Кременчуцької громади щодо поточного ремонту із заміни бортового каміння. Аудитори звернули увагу на доцільність залучення до виконання робіт ФОП як підрядника. Додали, що інше профільне комунальне підприємство громади має у своєму розпорядженні ресурси, працівників та техніку. Викликало питання і те, що намір придбання бортового каміння перевищує планові потреби більше, ніж у 3 рази. Податківці висловили зауваження щодо переможця закупівлі. Зокрема, акцентували на відсутності у ФОП матеріально-технічної бази для виконання робіт, які передбачені договором, та офіційно найманих працівників. Враховуючи оцінки спеціалістів, робоча група “Прозорість та підзвітність” рекомендувала замовнику розглянути можливість розірвати договір. Спільними зусиллями – до результату. Слава Украине!

14:33 18.04.2024

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У цьому році, вже вдруге,  Конкурс направлений на привернення уваги  до порушення прав  українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

15:23 16.04.2024