В Україні стартувала інформаційно-освітня кампанія з підвищення рівня кібергігієни громадян

Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global в Україні) за підтримки Державного департаменту США спільно з Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО України та Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською школою онлайн, Освіторією та Києвом Цифровим розпочинають всеукраїнську інформаційно-освітню кампанію з особистої кібербезпеки. Головна мета  — підвищити загальний рівень обізнаності про загрози, що існують онлайн, та навчити українців основам кібергігієни.

11:37 29.04.2024

Стартував конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» – 2024

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році. Нагорода ініційована для підтримки творчих діячів, відзначення авторів, видавництва, представників творчої спільноти, які, зокрема, популяризують українські книжки та створюють умови для творчого зростання.

11:35 29.04.2024

🇺🇦🇨🇿 Поліцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень

Організував оборудку сорокарічний українець з Дніпра. В якості виконавців залучив двох громадян України та шістьох громадян Чехії. 📞 Зловмисники дзвонили мешканцям Чехії, представляючись співробітниками державного контролюючого банківського органу. В ході розмови вони схиляли потерпілих надати віддалений доступ до свого телефону чи комп’ютеру або ж дізнавалися реквізити банківської карти і переказували кошти на підконтрольні рахунки. В декількох випадках шахраї переконали своїх жертв зняти готівку і передати підставному кур‘єру, який нібито мав доставити їх у безпечне місце.

14:50 23.04.2024

Головна Новини Гайд «Публічні закупівлі ООН для українського бізнесу»

Запрошуємо підприємства Полтавщини ознайомитися з новим гайдом, який розроблений Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» з метою збільшення участі вітчизняного бізнесу в закупівельних процесах Організації Об’єднаних Націй, який містить корисні для бізнесу теоретичні та практичні частини, а саме: практичні рекомендації; опис основних секторів та обсяги закупівель ООН; покрокову інструкцію налагодження співпраці та реєстрації на порталі ООН; вимоги щодо основної тендерної документації, види контрактів, тендерних оголошень, їх складники тощо. Представники ООН відзначають, що українські постачальники – дуже конкурентоспроможна група, що має відповідні стандарти, якість товарів та послуг, а також готові активно співпрацювати з українськими компаніями.

09:46 23.04.2024