Національна премія UEPA: стартував відбір учасників на отримання відзнаки за розвиток підприємництва

UEPA – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України. Кандидатів обиратимуть у номінаціях:

12:20 16.05.2024

Молодь запрошують долучитися до «Молодіжного конгресу: українська ідентичність та її промоція у світі»

25 травня у Києві Молодіжна Рада при Міністерстві закордонних справ України проводитиме «Молодіжний конгрес: українська ідентичність та її промоція у світі». Мета заходу: долучити молодь до формування візії та визначення українських ідентичних кодів, які транслюватимуться за кордоном шляхом проведення відкритих дискусій між представниками різних кластерів суспільства (громадський сектор, бізнес, державні установи).

14:54 13.05.2024

Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт

Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя. Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним.

11:54 06.05.2024

Довідник безбар’єрності: цифрова безбар’єрність

Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.  Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні сприяє безперешкодному доступу всіх без винятку українців до різних сфер життєдіяльності – від можливості дістатися об’єктів соціальної інфраструктури до впливу на важливі рішенні у житті громади та держави.

15:34 30.04.2024