Інформаційне повідомлення для внутрішньо переміщеної особи

Дата: 14.09.2023 08:18

Порядком надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 березня 2022р. №332 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 р. № 709) (далі-Порядок №332), визначено, що з 1 серпня 2023 року допомога призначається на шість місяців внутрішньо переміщеній особі, яка вперше звернулася за призначенням допомоги, і дана допомога призначається для забезпечення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення та стимулювання до працевлаштування внутрішньо переміщених осіб працездатного віку.

Одночасно, відповідно до пункту 13 Порядку №332 допомога призначається на другий шестимісячний період автоматично, якщо у складі отримувачів є непрацююча працездатна особа, яка протягом перших шести місяців, за які отримувала допомогу, сприяла своїй економічній самостійності (працевлаштувалася/зареєструвалася у центрі зайнятості як безробітна, зареєструвалася як фізична особа - підприємець/або отримала допомогу на здобуття економічної самостійності/мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу/ваучер на навчання).

З будь яких питань стосовно сприяння Вашій зайнятості, отримання послуг Державної служби зайнятості, підбору вакантних пропозицій роботи, проведення консультування з питань, що знаходяться в компетенції Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості, отримання інформації про державні і місцеві органи влади та громадські організації в питаннях Вашої соціальної та трудової адаптації, Ви можете звернутись особисто за адресою 36022, м. Полтава, вул. Сінна, 45   або за телефонами 066 888 02 48; 050 856 50 65; 066 431 17 03; 050 816 34 18; 068 780 67 37 (вайбер).

Полтавська філія

Полтавського обласного центру зайнятості