A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Провели чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Дата: 31.10.2023 08:27
Кількість переглядів: 55

Провели чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», яка створена при ОВА. Розглянули низку питань, визначили терміни оперативного реагування.

Предметно, через призму можливих ризиків, проаналізували проєкти, які реалізують в області. Зокрема будуть верифіковані витрати з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Заслухали голів Глобинської та Нехворощанської громад по проєктах із будівництва житла для ВПО, тендерних процедурах. Обговорили, на якому етапі їх реалізація. З очільником Нехворощанської громади предметно поспілкуємося по всій документації.

Представник теруправління Бюро економічної безпеки звернув увагу на закупівлю на виконання капремонту однієї з будівель у Зінькові. Повідомив, що інформація направлена до підрозділу Держаудитслужби. Триває моніторинг процедури цієї публічної закупівлі. Відповідальні служби проаналізують ситуацію детальніше.

Неупереджене ставлення, не зважаючи на особистості. Зробили висновки. Будемо взаємодіяти рішуче й ефективно. Слава Україні!🇺🇦

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора