Захисти близьких, збережи країну для дітей і внуків – приєднуйся до ЗСУ!

країнський народ сьогодні стоїть перед загрозою своєму існуванню.

Російські військові вже вбили тисячі громадян, знищили десятки міст. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

Збройні Сили України захищають українців від смерті. Сотні тисяч кращих синів і доньок України вже у лавах ЗСУ.

Вони зробили свій вибір – боротися з ворогом до перемоги, бо це єдиний шанс на життя і свободу для всіх українців.

Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою. Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків. Подати заявку можна за посиланням. Шлях ДШВ – завжди бути першими. Це твій шлях. Обирай ДШВ!

07:51:49 28.12.2023