До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу

Дата: 27.04.2023 12:24

Пропонуємо взяти участь у Програмі реінтеграції ветеранів IREX. Під час навчання учасники Програми матимуть можливість отримати підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме індивідуальну консультацію під час підготовки до співбесіди.

Терміни навчання: травень-червень 2023 року

Реєстрація: до 10 травня 2023 року

Формат навчання: навчання в онлайн-форматі, у групах до 30 осіб.

Участь у програмі для ветеранів є безоплатною.

Що учасники отримають від участі в Програмі:

• комплексну програму знань та сформують м'які навички, які допоможуть професійно зростати (лідерство, ефективна комунікація, вирішення конфліктів, ділові перемовини, самопрезентація);

• підготовка разом зі спеціалістами свого резюме та мотиваційного листа, який можна використовувати підчас пошуку роботи;

• менторська підтримка HR спеціаліста та психолога під час пошуку роботи для підготовки до співбесіди, або рефлексії за пройденою співбесідою на вибір;

• практичні навички - як підготуватися до співбесіди та отримати вакансію на бажану посаду;

• долучення до спільноти ветеранів та спеціалістів, які надають підтримку одне одному і просто стають добрими друзями.

Як стати учасником Програми:

Потрібно заповнити коротку реєстраційну форму та очікувати на зв'язок з адміністраторами програми.

Детальна інформація та лінк на реєстрацію за посиланням: https://forms.office.сom/r/8EdPAXC79u