#тияк

Як упоратися з гейтом?

Гейт можна багато і довго обговорювати, але ми не будемо Просто нагадаємо: часто негативні коментарі та відгуки — від банального незнання. Інші люди можуть неправильно трактувати твої дії чи припускати неправдиві судження про тебе; гейтери не намагаються справедливо оцінити твої дії. А їхні негативні судження нічого не кажуть про тебе. Навіть найкращі експерти отримують негативні коментарі; Іноді гейтери просто завидувати. Їх може дратувати, що ти витрачаєш годину, енергію та зусилля на здійснення їх мрій. Найкращий спосіб захистити собі від гейту – не відповідати. Але й не варто вдавати, що негативні коментарі не зачіпають тобі. У такому випадку спробуй діяти за стратегіями, що у нас у картках Та розкажи нам про свій досвід — як упоратися з гейтом?

14:26:18 13.06.2024

Кажуть, обличчя, як і очі — дзеркало душі. Проте чи вірно це? Особливо коли йдеться про людину, яка отримала травму.

Перебуваючи в громадських місцях, ми можемо зустрічати людей з травмами обличчя або ж ампутаціями кінцівок. І відчуття страху, сорому, а потім провини та жалю, які іноді виникають всередині нас при цьому, є природними. Аби не фокусуватися на травмі, ми можемо відводити очі чи взагалі уникати контакту. Та це ображає людину, адже така реакція змушує її відчувати себе іншою, ба навіть негідною уваги та спілкування. Це ранить і геть не сприяє адаптації в суспільстві після отримання травми.

15:30:46 11.03.2024