Перелік соціальних послуг, які надаються на території Коломацької ТГ

Перелік соціальних послуг, які надаються на території

Коломацької ТГ

Інформування

Консультування

Соціальний супровід

Кризове та екстрене втручання

Догляд в дома

Соціальна адаптація

Соціальна інтеграція та реінтеграція

Соціальна профілактика

Представництво інтересів

Запрошуємо на перший всеукраїнський фестиваль ветеранської культури

22 вересня у Києві відбудеться масштабний фестиваль ветеранської культури “Коло ветеранів”  — це перший захід в Україні, який по-справжньому об’єднає військових та цивільних. Організатори — Український ветеранський фонд — зазначають, що місія заходу не лише надати моральну підтримку, створити можливості для реінтеграції ветеранів, але й показати єдність, повагу та міцний зв’язок з боку цивільного суспільства для тих, хто пережив надзвичайно важкі події в своєму житті.

08:54:19 18.09.2024

,,Здоров’я в умовах стресу ”

Повідомляємо, що Центром ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті започатковано ініціативи циклу просвітницьких заходів ,,Здоров’я в умовах стресу ”. Цикл розроблено для ветеранів і ветеранок, членів їх родин, сім'ї загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників та Захисниць України і складається з шести заходів, що охоплюють важливі теми, пов’язані з фізичним та психічним здоров’ям. Кожен захід спрямований на надання конкретних знань, практичних порад та підтримки, які можна застосувати в повсякденному житті.

09:59:46 30.08.2024

Про безоплатну психологічну допомогу для ветеранів та членів їхніх сімей

Міністерство у справах ветеранів України для реалізації права особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб (дружина (чоловік), малолітні, неповнолітні та повнолітні діти і батьки), постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” на безоплатну психологічну допомогу інформує наступне. Для Мінветеранів важливим завданням є збереження ментального здоров’я ветеранів війни та членів їх сімей. Ветерани війни повертаються у громади. Саме у громадах повинні бути створені усі необхідні умови для надання якісної психологічної допомоги кожному ветерану війни.

14:27:05 14.08.2024

ЯК ЛЮДИНІ ЗІ СТАТУСОМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ УКЛАСТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ?

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання?  На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу

11:10:43 12.08.2024