Ігор Клименко з робочим візитом відвідав Донеччину

Дата: 22.08.2024 12:06

Фото без опису

Під час поїздки в регіон Міністр внутрішніх справ провів нараду за участі голови ОВА Вадима Філашкіна. Обговорили безпекові виклики, оперативну ситуацію в області.

Фото без опису💬«Поліція, рятувальники, сервісні послуги: підрозділи органів системи МВС посилено працюють у прифронтових громадах Донеччини», — зазначив Ігор Клименко.

Головне — стала робота правоохоронців та рятувальників. З початку тижня ворог понад 50 разів обстріляв населені пункти Донеччини, 11 цивільних осіб загинуло.

Фото без описуДСНС, поліція — всі на місцях, щоб швидко ліквідовувати наслідки обстрілів.

Паралельно триває евакуація. Важливе питання збереження життя людей. Ризикуючи власним, евакуаційні групи поліції «Білий Янгол» та ДСНС «Фенікс» щодня вивозять цивільних під обстрілами.

Сьогодні в Селидівській громаді під прицільний удар дроном потрапило евакуаційний екіпаж, у якому були 2 рятувальників, поліцейський та 3 евакуйованих громадян, серед яких жінка з інвалідністю. На щастя, минулося без жертв.