Шукаємо інформацію про склади пального, паливозаправники окупантів та маршрути, якими вони пересуваються

Дата: 25.07.2024 10:55

Фото без опису

Якщо ви перебуваєте на тимчасово окупованих територіях, уважно перегляньте, яка на вигляд техніка та склади на фото. Надсилайте інформацію в єВорог, якщо бачили щось подібне.

Силам оборони потрібна інформація про склади пального, паливозаправники та їх маршрути в Запорізькій, Донецькій області, Луганській, Херсонській областях та АР Крим.

Паливо — це «кров» для техніки. Якщо знищити склади та паливозаправники, росіяни не зможуть пересуватися між позиціями та швидко вести наступальні дії.

Українці скористалися чатботом вже 615+ тисяч разів, кожна заявка = потенційні втрати для окупанта.

Нагадую! Надсилайте інформацію в єВорог, тільки якщо впевнені у власній безпеці. Не обговорюйте переміщення техніки телефоном та одразу після листування видаляйте фото й переписку з чатботом.

Єдиний і офіційний чатбот єВорог: https://t.me/evorog_bot

P.S. Якщо маєте родичів та близьких, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, надсилайте їм цей допис.