Дата: 11.07.2024 17:03

Фото без опису

Три місяці тому робоча група “Прозорість і підзвітність” рекомендувала комунальному підприємству Кременчуцької громади розірвати договір щодо поточного ремонту із заміни бортового каменю. Загалом воно уклало чотири тематичні договори на 3,7 млн грн із двома ФОП.

Усі закупівлі перевірили фахівці аудитслужби. Провели по кожній моніторинг, встановили порушення. Серед них такі: тендерна документація не відповідає вимогам законодавства; замовник не відхилив пропозиції, хоча мав це зробити. Висновок аудиторів – усі договори розірвати.

Комунальне підприємство порушення не усунуло. З висновками аудиторів не погодилося і подало до суду на скасування результатів моніторингу. За одним із позовів суд першої інстанції виніс рішення на користь аудиторів. Тож замовнику рекомендовано повторно розглянути питання щодо розірвання договорів.

Робоча група тримає питання на контролі. Неухильне дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель – складова прозорої й відповідальної роботи. Слава Україні!🇺🇦