Право інтелектуальної власності потребує правового захисту, адже воно, як і будь-які інші права, може бути об’єктом протиправних дій.

Дата: 30.04.2024 09:47

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

26 квітня відзначається Міжнародний день інтелектуальної власності. Тож до свята нагадуємо, що таке інтелектуальна власність, який строк чинності прав на інтелектуальну власність та як захистити право інтелектуальної власності.

Детальніше про це — в картках

Залишилися питання?

📞0 800 213 103 Контакт-центр системи безоплатної правничої допомоги (будні з 8:00 до 18:00) Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Дізнайтеся про відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності на нашому сайті. Посилання в коментарі

Поділіться цим дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!