Прямуйте назустріч можливостям та реалізовуйте свої бізнес-ідеї на візійному жіночому акселераторі «Відважна» 😎

Дата: 16.04.2024 12:50

Фото без опису

Нагадуємо, що проєкт підтримає українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної справи 🙌 Учасниці матимуть змогу залучити фінансову підтримку на впровадження бізнес-ініціатив, покращити навички та отримати менторський супровід від провідних експертів.

👉 Гортайте карусель і дізнавайтеся подробиці про проєкт

Долучитися до ком’юніті акселератора можна, подавши заявку на участь до 28 квітня за посилання https://www.vidvazhna.com.ua/

*Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» впроваджує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту й за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні, глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa.