116 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Дата: 08.04.2024 11:53

Фото без опису

Біля стели на в'їзді в Донеччину замайоріли особливі Стяги. Вони дуже цінні, бо на них – особливі слова, кольори й знаки. Прапори встановлені на металевих жердинах тих бригад, батальйонів і підрозділів Сил оборони, які героїчно боронять Донеччину від російського окупанта і дають гідну відсіч.

Сьогодні Донецька область знаходиться у центрі військового протистояння. Кровопролитні бої тут йдуть кожен день. Тому стела при вʼїзді до Донецької області залишається бути тим знаковим місцем, яка символізує непоборність духу українських оборонців на Сході країни що найкраще передає, яка жорстока війна у нас триває.

А особливі прапори, нехай закарбуються в пам’яті майбутніх поколінь. Бо це Стяги – наших захисників і захисниць які героїчно б’ються за свободу українців і за Україну!

Фото без опису