A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Розірвати договір – рекомендація групи «Прозорість і підзвітність» щодо закупівлі реконструкції будинку квартирного типу в Кременчуцькій громаді

Дата: 29.03.2024 12:52
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

Розірвати договір має комунальне підприємство Кременчуцької громади, яке провело закупівлю щодо реконструкції будинку квартирного типу. Такий висновок за результатами моніторингу надали аудитори. Його підтримала робоча група «Прозорість і підзвітність».

«Фахівці акцентували, що після перевірки підтвердилися ризики, які озвучували на попередньому засіданні групи. Були встановлені й інші порушенняпроцедурні. Серед них невідповідність тендерної пропозиції тендерній документації, невідповідність останньої вимогам чинного законодавства. Тож висновокдоговір необхідно розірвати. Замовник має п'ять днів на реагування», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

За його словами, аудитори звернули увагу громади, що перед оголошенням нової закупівлі необхідно правильно і якісно виписати тендерну документацію. Це дозволить знизити ризики участі недобросовісних підприємств та зловживання у процесі робіт.

«Продовжуємо співпрацю з громадами задля прозорого й ефективного використання коштів», – додав Філіп Пронін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора