Полтавське районне управління попереджає про те, що нехтування правилами безпеки під час опалювального сезону може призвести до трагічних наслідків!

Дата: 27.12.2023 08:07

‼️Пам’ятайте! Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти.

🔥Перед розпаленням пічки перевірте димохід та чи немає тріщин, через які чадний газ може потрапити до вашої оселі.

🚨Встановлення детектору чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя!

🙏Будьте в теплі, але обов’язково дотримуйтесь правил користування опаленням!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Закликаємо вас суворо дотримуватися правил користування газом та пічним опаленням. Найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами — вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, дотримуйтеся правил безпеки! У разі пожежі негайно телефлнуйте 101!

Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області.