Максим із позивним «Бойко»

Дата: 30.10.2023 10:59

Максим із позивним «Бойко» воїн родом із Кременчука. До повномасштабного вторгнення росії, він вів активне спортивне життя. Макси майстер спорту по боях без правил.

«Бойко» говорить: «Саме на війні  знайшов справжніх друзів. Працюємо так, як має бути – як єдиний злагоджений організм. Працюємо на звільнення українських земель.

Під час служби є час, як то кажуть, зупинитися та переглянути своє життя. Зрозумів, як саме я бажаю жити й що саме необхідно змінити. Змінився світогляд, змінились життєві пріоритети. Особисто я почав цінувати людей. Армія загартовує характер. Я навчився домовлятися з людьми, став більш розсудливим та відповідальним», - ділиться роздумами Максим.

На питання «Що хочеш передати з передової в тил?» Максим відповів: «Цивільним хочу сказати, щоб вчилися, бо доведеться захищати країну. А вміти потрібно... Всі професії потрібні...»