Єгор із позивним «Лис»

Дата: 30.10.2023 10:53

Єгор із позивним «Лис». Боєць розповідає: «Позивний такий дали після одного виїзду на завдання, де в той момент пробігала лисиця. Так  причепився до мене цей позивний».

Єгор навчається на будівельника-архітектора. Також професійно займався боротьбою. Брав участь у міжнародних турнірах.
«Навіть тут, вдається підтримувати форму у вільний час» – говорить «Лис».

Єгор ділиться роздумами: «Війна змінила моє життя, як і всім. Війна – це завжди погано... Нічого хорошого від неї чекати не можна. Вдосконалюємо свої військові навички, адже треба наближати нашу перемогу».

На питання «Скільки ще триватиме війна?», боєць відповів: «Прогнозувати не беруся... Я не мрійник, я – реаліст...»

А от, щодо планів на майбутнє, Єгор розповів: «Мрію, щоб закінчилася війна... Хочу повернутися до спокійного та щасливого життя. Це мрія всіх українців. Після перемоги поїду відпочити в наші українські Карпати. А далі – будемо працювати далі...»