Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

НА ПЛАТФОРМІ ДІЯ.ОСВІТА ВСІ ОХОЧІ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ ТА РІВНЯ ЗНАНЬ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОПАНУВАТИ НОВУ ПРОФЕСІЮ

Дата: 20.10.2023 14:49
Кількість переглядів: 88

На платформі Дія.Освіта всі охочі незалежно від віку та рівня знань можуть безкоштовно опанувати нову професію.

 

Фото без опису

 

Дія.Освіта – це освітні серіали, що дозволять охочим познайомитися з новими кар’єрними можливостями та зробити перший крок до нової професії або зміни роботи.

 

Кожен може обрати персональну траєкторію навчання – і вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. А для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії. На основі відповідей користувача йому будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

 

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка: від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет – на професіях, що мають попит на ринку праці.

 

Також на платформі можна переглядати освітні серіали з цифрової грамотності чи кібербезпеки. Абсолютно всі вони є безоплатними та доступні всім охочим.

 

Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у своє резюме.

 

Особливістю навчання у Дія.Освіта є сучасний формат едьютейнмент – поєднання розваг і навчання, а також мікронавчання з обов’язковими стоп-уроками. Замість класичних онлайн-курсів – освітні серіали, замість рівнів – сезони, замість уроків – серії.

 

Під час навчання використовуються принципи серіальності: є діалог, гумор, залучення глядачів, імпровізація. Завдяки цьому ті, хто починають навчання, проходять його повністю, здають фінальне тестування та отримують сертифікати.

 

Окрім формату освітніх серіалів у форматі едьютейнмент та мікронавчання, на Дія.Освіта також доступні профорієнтаційні тести, подкасти, вебінари, гайди.

 

Ознайомитися з платформою Дія.Освіта можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора