Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Бізнес Полтавщини використовує у своїй роботі понад 11 тисяч ПРРО

Дата: 18.10.2023 09:47
Кількість переглядів: 85

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», фахівцями управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота із платниками податків щодо порядку реєстрації та особливостей застосування РРО/ПРРО.

Станом на 1 жовтня 2023 року зареєстровано 11 679 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) та 8 931 класичний реєстратор розрахункових операцій (РРО). 

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                 Алла Рябкова у коментарі представникам місцевих медіа повідомила, що тільки     у вересні поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано           678 класичних РРО та 2460 програмних РРО. 

Більше інформації про програмні реєстратори розрахункових операцій за посиланням - https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що в розділі "Онлайн-навчання" офіційного вебпорталу ДПС вони мають можливість ознайомитись із відповідями на актуальні запитання, зокрема з інструкціями щодо використання програмних та класичних РРО: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора