A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Змінено порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами

Дата: 30.08.2023 08:24
Кількість переглядів: 51

01серпня 2023 року набули чинності зміни затверджені Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 443 від 01.06. 2023 щодо порядку приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія. Тож про які саме зміни йдеться?

По-перше, у разі, якщо кандидат у водії не склав теоретичний або практичний іспит в сервісному центрі МВС, то наступний такий іспит призначається не раніше, ніж через 10 календарних днів. Даний строк обчислюється з наступного дня після невдалого складання іспиту. Кількість спроб на складення теоретичного іспиту не обмежується.

Результат успішно складеного теоретичного іспиту дійсний впродовж одного року. Якщо кандидат у водії не склав теоретичний іспит протягом одного року з дня видачі свідоцтва про закінчення теоретичної підготовки, то така особа допускається знову до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС після проходження теоретичної підготовки в навчальному закладі та підтвердження такої підготовки новим свідоцтвом про закінчення підготовки.

По-друге, для складання практичного іспиту майбутнім водіям надається також необмежена кількість спроб протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки. Однак, якщо кандидат у водії не склав успішно практичний іспит протягом двох років з дня оформлення свідоцтва про закінчення практичної підготовки, то до наступного практичного іспиту в сервісному центрі МВС така особа допускається лише після повторного проходження обох курсів навчання: теоретичної та практичної підготовки.

Нагадуємо, якщо маєте питання правового характеру, звертайтеся до фахівців Полтавського бюро правової допомоги № 3 Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Полтава, вул. Міщенка, 2 

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи правової допомоги – 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора