ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 14.08.2023 13:55

1. Найменування: Комунальний заклад "Степанівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок)"Веселка"  Коломацької сільськоїї ради Полтавського району Полтавської області

2. Місце знаходження: вул. Історична, 40А, с. Степанівка, Полтавська область, 38742

3. Код ЄДРПОУ: 43841427

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Електрична енергіязгідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 09310000-5 - Електрична енергія

6. Дата оголошення: серпень 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-11-002365-c

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-11-007890-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Умови постачання електричної енергії повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;

- Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;

- Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії». У разі виявлення Замовником невідповідності запропонованого товару визначеним вимогам в технічному завданні, або запропонований товар не може використовуватись за призначенням, така пропозиція учасника за рішенням Замовника може відхилитись, як така що не відповідає вимогам Замовника визначеним в тендерній документації, зокрема в технічній частині предмета закупівлі.

Якість електричної енергії має відповідати ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення», та вимогам постанови НКРЕКП від 12.06.2018 р. №375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсації споживачам за їх недотримання».

11. Строк виконання робіт: до 31.12.2023

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 258160.00 грн. (двісті п’ятдесят вісім тисяч сто шістдесят гривень нуль копійок)(з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

_Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", обрано метод розрахунку очікуваної вартості товару/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів: Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою: ОВрег - V * Цтар, де: ОВрег - очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів; V - кількість (обсяг) товару /послу ги, що закуповується; Цтар - ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом. Ціна (тариф) на електричну енергію визначається у встановленому законодавством порядку та затверджується постановою НКРЕКП. Інформація про діючий роздрібний тариф на електричну енергію розміщується на офіційному веб-сайті ЬИр8://е1екігоро8іасЬ.тк.иа Обсяг закупівлі: 32270 кВт*год Ціна за одиницю: 8.00 грн з ПДВ.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 258160,00грн.