Шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів

Дата: 07.08.2023 11:44

Слухаємо шостий епізод подкасту «Простими словами»: український патофізіолог і генетик Віктор Досенко пояснює, що спільного у ПТСР і хвороби Альцгеймера, чи можна натренувати відчуття щастя та чому на всіх не вистачить психотерапевтів.

Новий епізод вже доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud та YouTube.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?».