Полтавському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою присвоїли ім'я Героя України, нашого воїна-земляка Віталія Грицаєнка. Відповідне рішення ухвалили депутати обласної ради під час сесійного засідання.

Дата: 31.07.2023 08:32

«Важливим є й забезпечення майбутніх вихованців цього закладу формою. Для придбання форменого одягу кадетам з обласного бюджету виділили 1,4 млн грн», – повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Затвердили депутати й перелік та граничну чисельність посад ліцею. Серед них передбачені посади помічників командира роти. Їх обійматимуть і жінки, оскільки половина поданих заяв на навчання в закладі надійшла від дівчат. Будуть працювати в ліцеї й два заступники керівника, один із яких займатиметься національно-патріотичним вихованням.

Військовослужбовець (1)