A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

На Полтавщині тарифи на тепло для населення залишаться незмінними

Дата: 25.07.2023 09:22
Кількість переглядів: 46

1 (2)

Питання встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування й постачання «Лубнитеплоенерго» та «Полтаватеплоенерго» розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. «Відповідно до умов воєнного часу й закону, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення, заборонено зміну тарифної складової.

Однак відповідно до законодавства тариф може діяти рік, тож на комісії відбувається перезатвердження діючого тарифу, – розповів перший заступник генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай. – Але на розгляд облради підприємства подають економічно обґрунтований тариф. Тобто розрахунки, скільки нині вартує послуга. Так, наприклад, по «Лубнитеплоенерго» різниця між економічно обґрунтованим і діючим тарифом становить 33%, по «Полтаватеплоенерго» – 21%».
Члени комісії погодили проєкт рішення про те, що тарифи обох підприємств залишаються на рівні діючих. Також депутати погодили інвестиційні програми «Лубнитеплоенерго» та «Полтаватеплоенерго».
«За рахунок цієї програми плануємо встановити засоби обліку гарячої води в 35 будинках у Лубнах. Вартість проєкту – 1 млн 818 тис. грн», – розповів генеральний директор ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» Дмитро Приймак.
Порушені питання винесуть на розгляд сесії обласної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора